پایگاه خبری رولاین همیشه آنلاین

رولاین بروزترین پایگاه خبری آنلاین با ظاهری کاربرپسند با امکانات ویژه

افراد رو لاین: 26 نفر
به رولاین خوش آمدید.
اوقات شرعی شهرهای ایران، محاسبه اذان به افق شهرهای کشور
نرخ و قیمت طلا، ارز و سکه بطور زنده و لحظه ای در بازار ایران و جهان
پایگاه خبری رولاین همیشه آنلاین: بخش حوادث

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]
مرگ تازه عروس در پی اختلافات زندگی با خانواده داماد
مرگ مرموز تازه‌عروس معمای پیچیده‌ای را پیش‌روی پلیس قرار داده است.  خانواده این زن 18 ساله که «شیوا شریفی» نام دارد، خواستار بازجویی از تازه‌داماد شده‌اند.
ادامه متن...
تصویری از خداحافظی دردناک مادر با کودک دو ساله
نگار دختر بچه دو ساله ای است، که به علت ضرب و شتم پدرش دچار مرگ مغزی شده و دو کلیه و کبدش در بیمارستان مسیح دانشوری تهران به بیماران نیازمند اهدا شد. پیکر نگار در قطعه نام آوران بهشت زهرا(س) آرام گرفت .
ادامه متن...
سنگسار دختری به خاطر عضویت در فیس‌بوک
گروه تروریستی «داعش» دختر جوان سوری را به علت عضویت در فیس بوک سنگسار کرد.
ادامه متن...
نجات دو خانواده از محاصره گرگ‌ها در جاده برفی
اعضای ۲ خانواده که در جاده‌ای تاریک و یخبندان در محاصره گرگ‌ها گرفتار شده بودند، با تلاش امدادگران هلال احمر نجات یافتند.
ادامه متن...
بیستمین بهار دختری با خزان «شیشه»
هم‌سن و سال‌های من الان پشت نیمکت‌های دانشگاه مشغول ادامه تحصیل و در جمع گرم خانواده‌هاشون هستند، ولی من اینجا به دور از خانواده هستم و دانشگاه من زندانه.
ادامه متن...
برف سنگین درتنکابن جان دختربچه ای را گرفت
یکی از مسئولان سازمان پزشکی قانونی گفت: تا این لحظه تنها مورد گزارش شده به این سازمان، مرگ یک دختر بچه مجهول الهویه در شهرستان تنکابن است که طبق گزارشات واصله، جسد وی از میان برف و یخ کشف و علت مرگ او نیز یخ زدگی گزارش شده است
ادامه متن...
زمین لرزه اراک را لرزاند
به گزارش مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران مرکز این زلزله که در عمق 12 کیلومتری زمین رخ داد، در یک کیلومتری اراک، شش کیلومتری کرهرود و هفت کیلومتری سنجان گزارش شده است.
ادامه متن...
حال و احوال اعدامی زنده شده بجنوردی و فراموشی وی
 هنوز وقتی صحبت از شب اعدام می‌شود، تنش به‌لرزه می‌افتد و بغض گلویش را می‌گیرد. هرچند علیرضا -اعدامی نجات‌یافته بجنوردی- دیگر خطر مرگ را احساس نمی‌کند، اما همچنان در زندان است و خانواده‌اش نیز در تنگنا قرار دارند.
ادامه متن...
بیرون امدن مردی از قبر در برزیل و وحشت زدگی افراد حاضر!
یک زن برزیلی هنگامی که به گورستانی در سائوپائولو رفته بود، با صحنه ای شوک آور مواجه شد.
ادامه متن...
ماجرای آزار جنسی مربی بدنسازی و کشته شدن وی
نماینده دادستان در ابتدای جلسه رسیدگی به اتهام دو نوجوان که دیروز در شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی اصغرزاده برگزار شد به دفاع از کیفرخواست پرداخت و گفت: دو پسر نوجوان که فربد و سیامک نام‌ دارند، یک سال قبل با اجرای نقشه قتلی که از قبل طراحی کرده ‌بودند به خانه مربی بدن‌سازی خود رفتند، او را با ضربات متعدد چاقو به قتل رساندند و سپس اموالش را به سرقت بردند. با وجود دفاعیاتی که فربد، متهم ردیف اول در جریان بازجویی‌ها مطرح کرده و مدعی تعرض مربی بدن‌سازی‌اش شده‌، مدرکی در این خصوص به دست نیامده ‌است و دفاعیات متهم موثر نیست. بنابراین به‌عنوان نماینده دادستان تهران درخواست صدور رای قانونی در مورد فربد و سیامک به اتهام مشارکت در قتل و سرقت و همچنین برای فربد به اتهام شرب خمر دارم.
ادامه متن...

Copyright © 2012 ROLINE.IR, All rights reserved. Powered by phpnuke.ir
کلیه حقوق متعلق به رولاین است و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی شده توسط رضا تیلور mey_reza[at]yahoo.com | RezaT@ylor